رویداد قدر دانیم 2

اداره بانوان شهرداری تهران به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س)، گرامیداشت مقام و روز دختر ، در دی ماه سال ۱۴۰۲ اقدام به برگزاری رویدادی تحت عنوان رویداد هنری قدردانیم حول محور مسائل دختر و شهر تهران کرد.

این رویداد به صورت حضوری و با فراخوان هنرمندان مختلف دوره قبل این رویداد و دیگر هنرمندان در حوزه‌های گرافیک، تصویرسازی و پوستر برگزار شد. پس از فراخوان و بررسی آثار هنرمندان از بین آن‌ها تعدادی برای شرکت در کارگاه گزینش شدند

 

در این رویداد هیئت داوران متشکل از ۶ نفر از اساتید را تشکیل دادند. پس از اتمام رویداد هیئت داوران با حضور آقایان، مجید کشاورزی مجتبي علیزاده، حامد منصوری سرکار خانم‌هاجر سلیمی‌نمین،منصوره محمدی،لیلا نیرومند  تشکیل شد. تمام آثار یک بار از ابتدا تا انتها دیده شدند و هر یک از آثار از داوران رای دریافت کردند، آثار از صفر رای تا شش رای را به دست آورند.

 

پس از مشخص شدن سبد امتیازی هر یک آثار در جلسه ای دیگر هیئت داوران به بررسی مجدد آثار پرداختند. پس از آن تعداد ۳۰ اثر برتر با دادن امتیازهای A/B/C/D انتخاب شدند. در نهایت با جمع کردن امتیاز هر یک آثار رتبه بندی آن‌ها مشخص شد.