درباره کارخانه پل

نو کارخانه پل یک مرکز نوآوری و خلاقیت در زمینه دیزاین است. اینجا  متخصص‌های رشته های مختلف دیزاین گرد هم جمع می شوند و تلاش می کنند تا ایده‌هایی نو را پیدا کنند و آن را در نهایت خلق کنند. ارتباط این افراد در بستر فضای کار اشتراکی، برگزاری ایونت‌ها و کارگاه‌های مختلف و فعالیت‌های دیگر شکل می گیرد و کمک می کند تا آن‌ها شبکه ای قدرتمند را بین یکدیگر تشکیل دهند. ما می‌خواهیم با سنتز ایده‌ها و فکرها در این گلخانه به شکل گیری نهال‌های کوچک کسب و کارهای دیزاین محور کمک کنیم. و امیدواریم این نهال‌ها روزی به درخت‌های تنومند تبدیل شوند.

چشم‌انداز کارخانه پل

نهایت و غایت پل این است که آدم های بیشتری را به هم وصل کند، محلی باشد تا افراد، سازمان‌ها و برندهای صنعت بیشتر با یکدیگر در ارتباط باشند. ایجاد فهم مشترک از مسئله های صنعت تبلیغات فرهنگی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها و چشم اندازهایی است که ما در نو کارخانه نوآوری پل آن را آرزو می کنیم.

مأموریت کارخانه پل

داستان پل از خیلی قبل‌تر شروع شده است! از وقتی پل دزفول ساخته شد، حدود هفده قرن پیش!پل‌ها ساخته می شدند تا راه‌ها نزدیک تر، موازی کاری‌ها کمتر و آدم ها با هم دوست تر باشند.پل یک محل خاص نیست! هر کسی، هر جایی می تواند پل باشد و به وصل شدن آدم ها به هم کمک کند، پس بیایید تا می توانیم پل بسازیم.